Na terenie Gdańska, rolety dostarczamy bezpłatnie.

Najwyższej jakości rolety – Gdańsk

W miejsce zasłon i firan warto rozejrzeć się za rozwiązaniem dużo bardziej funkcjonalnym, jakim są rolety. Gdańsk jest doskonałym miejscem, aby znaleźć produkt najwyższej jakości, zwłaszcza jeżeli klientowi zależy na inwestycji wytrzymałej, która posłuży na długie lata użytkowania.

Co warto wiedzieć o roletach?

Będące idealną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji okiennych, takich jak np. zasłony – w roku 2020 warto postawić na rolety. Gdańsk, a w szczególności nasza firma Morg System, od lat produkuje wysokiej jakości rolety, moskitiery, żaluzje oraz inne elementy, które z pewnością sprostają wymaganiom nawet najwybredniejszych dekoratorów wnętrz.

Dlaczego uważamy, że inwestycja w rolety jest doskonałym wyborem? W przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych rozwiązań z tej kategorii mnogość materiałów oraz wzorów sprawia, że będą one nie tylko pełniły funkcję przesłony, ale i staną się doskonałą dekoracją okien w sypialni, salonie lub pokoju dziecięcym. Nasze rolety doskonale osłaniają przed ostrym światłem dziennym, przyciemniając je lub kompletnie niwelując. Ponadto dzięki nim nikt z zewnątrz nie będzie mógł zobaczyć, co kryje się wewnątrz domów i mieszkań.

Kolejnym walorem rolet jest łatwość, z jaką przychodzi utrzymanie ich w czystości, co na pewno spodoba się osobom, które nie lubią tracić wiele czasu na sprzątanie. Wystarczy zaledwie ściągnąć je z karnisza lub odczepić od listwy rzep, a następnie wyprać. Atutem produktu jest, że można prać go w pralce z ustawieniem programu o niskiej temperaturze, około 30 stopni i bez wirowania.

Nasze rolety cechują się dużym potencjałem dekoracyjnym ze względu na warianty wysokiej jakości tkanin, z których są wykonane. Zgodnie z życzeniami klientów, mogą być całkiem proste albo prezentować bardziej zaawansowany wzór. Istnieją dwa rodzaje mechanizmów, za pomocą których mogą być podnoszone bądź opuszczane, zwane kolejno sznurkowym lub koralikowym.

Profesjonalne rolety do każdego wnętrza

Wśród gatunków rolet prezentujemy wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak:

Rolety PRESTIGE – systemPRESTIGE  jest naszą odpowiedzią na potrzeby klientów. Ten wysokiej jakości produkt dostępny jest w wielu kolorach, a unikalne kaseta i prowadnice, która tworzy integralną część z oknem, nie pozostawia prześwitów.

Rolety rzymskie – mając pełną świadomość, że wielu z naszych klientów preferuje rozwiązania klasyczne, w ofercie nie zabrakło również rolet rzymskich. Montowane są one nad wnęką okienną do ściany lub sufitu i po całkowitym złożeniu zajmują około 30-40 cm wysokości w zależności od długości rolety. Za pomocą rzepów do aluminiowego mechanizmu przymocowana jest tkanina, którą można w bardzo łatwy sposób odpiąć i wyprać. Atutem dodatkowym jest płynne sterowanie za pomocą mechanizmu łańcuszkowego.

Jesteśmy ekspertem w Gdańsku, a naszą specjalnością są rolety i plisy:

Rolety Dzień–Noc – dla klientów poszukujących bardziej nowoczesnych rozwiązań, które estetycznie prezentowałyby się w mieszkaniu, nasza firma oferuje system rolet dzień i noc. Unikalne połączenie dwóch odrębnie regulowanych tkanin zapewnia pełną regulację przepustowości światła dziennego, jakie wpada przez okno. Działamy lokalnie a nasze rolety i plisy skierowane są na rynek Gdańska.

Rolety wolnowiszące – to rozwiązanie tradycyjne dostępne w wariantach MINI oraz BS. Wariant MINI możliwy jest do zamontowania na skrzydle okiennym, natomiast BS montowany jest nad wnęką okienną lub na ramie okna we wnęce. To klasyczne rozwiązanie cechuje się przede wszystkim brakiem puszki oraz prowadnic, co czyni z niego rolety równie estetyczne, co ekonomiczne.

Rolety dachowe Dekolux – z myślą o oknach dachowych nasza firma tworzy również tego typu produkt. Kaseta i prowadnice rolet dachowych tworzą integralną część z oknem, nie pozostawiając prześwitów, co doskonale współgrać będzie z harmonią całego wnętrza.

Rolety na wymiar w Gdańsku:

Nie ma dla nas wymiaru, dla którego nie stworzylibyśmy aranżacji dopasowanej do oczekiwań klienta. Jesteśmy elastyczni i zawsze dojedziemy na bezpłatny pomiar.

Dzielnice Gdańska w których świadczymy bezpłatny pomiar:

Gdańsk Aniołki
Gdańsk Brętowo
Gdańsk Brzeźno
Gdańsk Chełm
Gdańsk Mickiewicza
Gdańsk Zaspa
Gdańsk Żabianka
Gdańsk Jelitkowo

Gdańsk Jasień
Gdańsk Kokoszki
Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie
Gdańsk Letnica
Gdańsk Wrzeszcz Górny

Gdańsk Matarnia
Gdańsk Młyniska
Gdańsk Nowy Port
Gdańsk Oliwa
Gdańsk VII Dwór
Gdańsk Wrzeszcz
Dolny

Gdańsk Olszynka
Gdańsk Orunia Górna – Gdańsk Południe
Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce
Gdańsk Osowa
Łostowice

Gdańsk Piecki – Migowo
Gdańsk Przeróbka
Gdańsk Przymorze Małe
Gdańsk Przymorze Wielkie

Gdańsk Rudniki
Gdańsk Siedlce
Gdańsk Stogi
Gdańsk Strzyża
Gdańsk Suchanino
Gdańsk Środmieście
Gdańsk Ujeścisko –

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat cen i czasu realizacji?

KONTAKT

- Produkty

Rolety

Plisy

Żaluzje

Moskitiery

- Najczęściej wykonujemy usługi w miastach:

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Kartuzy

 - Kontakt

Morg System Piotr Jank
ul. Długa 2, Grzybno 83-300 Kartuzy
NIP:  5891043107

Zamówienia i doradztwo:
692 944 630